

Ciocan din oțel forjat la rece, fabricat conform normei DIN 1041, cu greutate de 1500g și dimensiuni generozase (lungime 380mm). Capul din oțel întunecit (145x42mm) oferă putere și durabilitate, iar mânerul din lemn masiv este protejat cu inel de cauciuc și manșon metalic pentru siguranță sporită. Pană de oțel integrată asigură stabilitate în timp. Ideal pentru lăcătușerie și lucrări grele.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă. Purtați echipament individual de protecție la lucru. Utilizați numai unelte funcționale și nedeteriorate. Întăriți mânerul cu o pană înainte de utilizare. Scufundați mânerul de lemn în apă pentru umflare. Protejați împotriva copiilor și manevrați cu grijă.
| Masa | 1500 g |
| Brand | YATO |
| Lungimea capului | 145 mm |
| Grosimea capului | 42 mm |
| Lungime | 380 mm |
| material pentru cap | oţel |
| Finisare cap | întunecată |
| Material arborelui | lemn |
| DIN | 1041 |
| Tehnologia de fabricație | forjat la rece |
| Protecția arborelui | inel de acoperire din cauciuc |
| Pană de oțel | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.