

Cheie tubulară de 38 mm lungime cu cap Torx E24 și conectare 1/4″ (12,7 mm). Material CrV 50BV30 de profesionist, finisaj cromat și satin pentru protecție și aspect premium. Diametru exterior cap 27,8 mm, construcție conformă normei DIN 2124. Precisă pentru lucru delicat cu șuruburi Torx în electronice, motoare și echipament sensibil.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | E24 |
| Tipul capacului | Torx |
| Lungime | 38 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 27.8 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 23.8 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 2124 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.