

Cheie tubulară Torx E18 cu suport 1/2″ (12,7 mm), fabricată din oțel CrV 50BV30 de calitate industrială. Lungime 38 mm cu diametru exterior al capacului 19,4 mm, asigură acces ușor la locuri greu accesibile. Finisaj cromat satin lustruit pentru rezistență la uzură și coroziune. Conformă standardului DIN 2124 pentru compatibilitate universală.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | E18 |
| Tipul capacului | Torx |
| Lungime | 38 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 19.4 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 23.8 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 2124 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.