

Cheie tubulară Torx E14 din oțel CrV 50BV30, socket 1/2″ (12.7 mm), lungime 38 mm. Finisaj cromat, satin și lustruit pentru rezistență și durabilitate. Conformă cu standardul DIN 2124. Diametrul exterior al capacului 16.3 mm, diametrul prizei 21.8 mm. Indicată pentru șuruburi Torx de dimensiuni mici și medii.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | E14 |
| Tipul capacului | Torx |
| Lungime | 38 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 16.3 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 21.8 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 2124 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.