

Cheie tubulară de înaltă calitate din oțel CrV 50BV30 cu finisaj cromat și satin lustruit. Dotată cu cap Torx E12 și racord standard de 1/2” (12.7 mm), lungime 38 mm, conformă standardului DIN 2124. Diametrul exterior al capacului de 14.9 mm și al prizei de 21.8 mm asigură o fixare sigură. Construcție robustă pentru utilizare intensă în ateliere și industrie.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | E12 |
| Tipul capacului | Torx |
| Lungime | 38 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 14.9 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 21.8 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 2124 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.