

Cheie tubulară Torx E10 cu suport 1/2″ (12.7 mm), lungime 38 mm, fabricată din oțel CrV 50BV30 cu finisaj cromat, satin și lustruit. Dimensiuni precise (diametru exterior cap 13.1 mm, diametru priza 21.8 mm) pentru compatibilitate optimă. Conformă DIN 2124, ideal pentru montaj și demontaj rapid.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | E10 |
| Tipul capacului | Torx |
| Lungime | 38 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 13.1 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 21.8 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 2124 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.