

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie tubulară din oțel CrV, duritate 44 HRC, special concepută pentru acces ușor în spații înguste. Lungime totală de 242 mm și tijă de 125 mm permit lucrul confortabil în zonele dificil accesibile. Dotată cu magnet pentru a ține fixe șuruburile și cu mâner ergonomic din TPR și PP. Finisaj cromat/satin asigură rezistență la coroziune.
| Dimensiunea capacului | 13 mm |
| Brand | YATO |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Lungime totală | 242 mm |
| Dimensiunea tijei | 125 mm |
| Lățimea exterioară a capacului | 18 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 44 HRC |
| Material de manevrare | TPR |
| Magnet | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.