

Cheie tubulară profesională din oțel CrV cu finisaj cromat și satin, capacitate hexagonală 10mm și lungime totală 242mm. Mâner ergonomic din TPR și PP asigură confort și control superior în utilizare prelungită. Magnetul incorporat previne căderea pieselor, iar duritatea de 44 HRC garantează rezistență la deformare și durabilitate excepțională pentru aplicații profesionale și de bricolaj.
| Dimensiunea capacului | 10 mm |
| Brand | YATO |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Lungime totală | 242 mm |
| Dimensiunea tijei | 125 mm |
| Lățimea exterioară a capacului | 14.1 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 44 HRC |
| Material de manevrare | TPR |
| Magnet | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.