

Cheie tubulară lungă 1/4″ pentru șuruburi hexagonale de 4,5 mm, realizată din oțel CrV cu duritate 43-47 HRC. Finisaj cromat satinizat, lungime 50 mm, cu antiderapant AS-DRIVE și încuietori de blocare pentru stabilitate maximă. Respectă norma DIN 3121 și este ideală pentru munca de precizie în spații restânse.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 4.5 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Lungime | 50 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 12 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 7.5 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
| Încuietori de blocare | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.