

Cheie tubulară lungă de 30 mm cu dimensiune socket 1/2″, confecționată din oțel CrV 50BV30 cromat și lucios. Lungimea de 76 mm și diametrul exterior de 36 mm permit acces ușor în zone dificile. Construcție cu AS-DRIVE și încuietori de blocare pentru performanță maximă și siguranță. Certificată DIN 3121 cu duritate 43-47 HRC.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 30 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Lungime | 76 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 36 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 40 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
| Încuietori de blocare | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.