

Cheie tubulară hexagonală lungă 10 mm cu suport 1/2″, lungimă 76 mm, din oțel CrV 50BV30 tratat termic (43-47 HRC). Finisaj cromat lucios, cuplată cu încuietori de blocare AS-DRIVE pentru stabilitate maximă. Diametru exterior 22 mm și priz driver 15 mm. Conformă DIN 3121, potrivită pentru aplicații pe mașini și echipamente grea.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 10 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Lungime | 76 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 22 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 15 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
| Încuietori de blocare | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.