

Cheie tubulară hexagonală adâncă de impact, fabricată din oțel CrMo de înaltă rezistență (SCM-440) cu finisaj fosfatat. Dimensiunile 3/4″ x 21 mm și lungimea de 90 mm o fac potrivită pentru șuruburi și piuliță în aplicații industriale grele. Sistemul AS-DRIVE și diametrul exterior de 35 mm asigură o fixare sigură și o transmisie optimă a forței la impact.
| Tip | impact |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 3/4" (19.0 mm) |
| Dimensiunea capacului | 21 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Diametrul exterior al capacului | 35 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 44 mm |
| Lungime | 90 mm |
| Material | CrMo SCM-440 |
| Finisaj de suprafață | fosfatat |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.