

Cheie tubulară hexagonală de impact 1″ × 32 mm, fabricată din CrMo SCM-440 pentru rezistență maximă la solicitări intense. Lungimea adâncă de 90 mm și diametrul exterior de 52 mm permit accesul în spații înguste. Sistemul AS-DRIVE asigură o prindere sigură, iar finisajul fosfatat oferă protecție împotriva coroziunii și aderenţă durabilă.
| Tip | impact |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1" (25.4 mm) |
| Dimensiunea capacului | 32 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Diametrul exterior al capacului | 52 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 54 mm |
| Lungime | 90 mm |
| Material | CrMo SCM-440 |
| Finisaj de suprafață | fosfatat |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.