

Cheie tubulară hexagonală adâncă de 16 mm cu prindere 3/8″, realizată din oțel CrV 50BV30 tratat termic la 43-47 HRC. Design lung cu AS-DRIVE și sisteme de blocare integrate pentru stabilitate maximă în lucru. Finisaj cromat-satin lustruit. Conformă cu standardul DIN 3121, perfectă pentru șuruburi imobilizate și acces dificil.
| Dimensiunea suportului de scule | 3/8" (9.5 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 16 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Lungime | 63 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 20 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 22 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
| Încuietori de blocare | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.