

Cheie tubulară hexagonală adâncă de 11 mm, compatibilă cu dispozitiv 3/8″. Fabricată din oțel CrV 50BV30 cu duritate 43-47 HRC, garantează rezistență și durabilitate în aplicații profesionale. Lungimea de 63 mm permite accesul în spații înguste, iar finisajul cromat satinant protejează împotriva coroziunii.
| Dimensiunea suportului de scule | 3/8" (9.5 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 11 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Lungime | 63 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 17 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 16 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
| Încuietori de blocare | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.