

Cheie tubulara hexagonala scurta 8 mm cu priza 1/4″, fabricata din otel CrV 50BV30 dur (43-47 HRC). Lungime compacta de 25 mm cu finisaj cromat satin lustruit si diametru exterior de 12 mm. Dotata cu sistem AS-DRIVE si inchizatori de blocare pentru fixare sigura. Ideala pentru aplicatii in spatii inguste cu acces limitat.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 8 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Lungime | 25 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 12 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 12 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| AS-DRIVE | da |
| Încuietori de blocare | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.