

Cheie profesională cu capac hexagonal scurt 5,5 mm, compatibilă cu priza 1/4″ (6,3 mm). Fabricată din oțel CrV 50BV30 cu duritate 43-47 HRC, oferă rezistență exceționională la eforturi. Lungimea compactă de 25 mm și diametrul exterior de 12 mm asigură acces ușor în spații înguste.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 5.5 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Lungime | 25 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 12 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 8.5 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| AS-DRIVE | da |
| Încuietori de blocare | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.