

Cheie tubulară hexagonală de calitate profesională, dimensiunea 15mm, compatibilă cu suportul 3/8″. Realizată din oțel CrV 50BV30 cu duritate 43-47 HRC și finisaj cromat satin lustruit. Lungime de 28mm cu prindere AS-DRIVE și încuietori de blocare pentru stabilitate maximă. Conține
| Dimensiunea suportului de scule | 3/8" (9.5 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 15 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Lungime | 28 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 19 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 21 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
| Încuietori de blocare | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.