

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheia tubulară hexagonală oferă acces ușor la șuruburi în spații înguste. Fabricată din oțel CrV de înaltă calitate cu duritate 43-47 HRC, prezintă finisaj cromat satinat lustruit. Sistemul AS-DRIVE îmbunătățește aderența și reduce riscul de deteriorare.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 10 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Lungime | 25 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 12 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 15 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| AS-DRIVE | da |
| Încuietori de blocare | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.