

Primești un email când produsul revine în stoc:
Cheie tubulară de impact lungă pentru șuruburi de 33 mm, montare 1″ (25,4 mm). Fabricată din oțel 42CrMo tratat și finisată fosfatat pentru durabilitate și rezistență la coroziune. Lungime 80 mm cu diametru exterior al capacului 53 mm. Dotată cu AS-DRIVE și 72 de dinți pentru transmisie precisă. Perfectă pentru utilizare cu cheile dinamometrice și șlaguri pneumatice în lucrări de mecanică și construcții.
| Tip | impact |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1" (25.4 mm) |
| Dimensiunea capacului | 33 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Diametrul exterior al capacului | 53 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 54 mm |
| Lungime | 80 mm |
| Material | 42CrMo |
| Finisaj de suprafață | fosfatat |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.