



Cheie tubulară de impact hexagonală cu suport 1/2″ și dimensiune 24 mm, fabricată din oțel CrMo SCM-440 fosfatat. Tehnologia AS-DRIVE asigură o aderență excelentă și transmisie maximă a forței. Lungimea compactă de 78 mm o face ideală pentru spații înguste, fiind perfectă pentru utilizare cu maşini de impact pneumatice sau electrice în ateliere profesionale.
Caracteristici cheie:
| Tip | impact |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Dimensiunea capacului | 24 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Diametrul exterior al capacului | 34 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 30 mm |
| Lungime | 78 mm |
| Material | CrMo SCM-440 |
| Finisaj de suprafață | fosfatat |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.