



Cheie tubulară de impact cu carcasă hexagonală lungă, dimensiune 10mm și suport 1/2″ (12.7mm). Construită din oțel CrMo SCM-440 fosfatat, cu diametru exterior 17.5mm și lungime 78mm. Dotată cu AS-DRIVE pentru aderență optimă și diametru interior 24mm. Duritate și rezistență deosebite pentru utilizare intensă cu pistolul de impact pneumatic sau electric.
| Tip | impact |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Dimensiunea capacului | 10 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Diametrul exterior al capacului | 17.5 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 24 mm |
| Lungime | 78 mm |
| Material | CrMo SCM-440 |
| Finisaj de suprafață | fosfatat |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.