

Cheie de impact din oțel CrMo SCM-440, conceputatpentru utilizarea cu dispozitive de impact la înaltă putere. Cap hexagonal scurt de 46 mm cu diametru exterior de 66 mm. Suport 3/4″ (19 mm) și lungime de 62 mm pentru acces în spații înguste. Finisaj fosfatat anticoroziv. Dotată cu AS-DRIVE pentru prindere secură și transmitere eficientă a forței. Ideală pentru mecanică auto și lucrări industriale.
| Tip | impact |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 3/4" (19.0 mm) |
| Dimensiunea capacului | 46 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Diametrul exterior al capacului | 66 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 44 mm |
| Lungime | 62 mm |
| Material | CrMo SCM-440 |
| Finisaj de suprafață | fosfatat |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.