

Cheie de impact scurtă pentru montare pe suporturi 3/4″ (19 mm), cu capac hexagonal de 30 mm, lungime compactă de 60 mm. Realizată din oțel CrMo SCM-440 cu finisaj fosfatat, oferă rezistență la șocuri și condiții de lucru intense. Diametrul exterior de 46 mm și sistemul AS-DRIVE asigură fixare sigură la mașinile de impact. Ideal pentru lucrări de asamblare, demontrare și întreținere în industrie și ateliere.
| Tip | impact |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 3/4" (19.0 mm) |
| Dimensiunea capacului | 30 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Diametrul exterior al capacului | 46 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 44 mm |
| Lungime | 60 mm |
| Material | CrMo SCM-440 |
| Finisaj de suprafață | fosfatat |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.