

Cheie tubulară de impact hexagonală 1/2″ × 16 mm din oțel CrMo de înaltă rezistență (SCM-440), cu finisaj fosfatat pentru protecție anti-coroziune. Construcție scurtă optimizată pentru utilizarea cu pneumatice de impact, lungime 39 mm. Sistem AS-DRIVE pentru strângere și destringere sigură și eficientă.
| Tip | impact |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Dimensiunea capacului | 16 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Diametrul exterior al capacului | 24 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 30 mm |
| Lungime | 39 mm |
| Material | CrMo SCM-440 |
| Finisaj de suprafață | fosfatat |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.