

Cheie tubulară de impact hexagonală 1/2″ x 15 mm, fabricată din oțel CrMo SCM-440 cu finisaj fosfatat pentru protecție anticoroziune. Dotată cu sistem AS-DRIVE pentru aderență optimă și transfer de putere eficient. Diametrul exterior 23.5 mm și lungime 39 mm o fac ideală pentru aplicații pe unelte pneumatice și șurubelniță de impact.
| Tip | impact |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Dimensiunea capacului | 15 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Diametrul exterior al capacului | 23.5 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 30 mm |
| Lungime | 39 mm |
| Material | CrMo SCM-440 |
| Finisaj de suprafață | fosfatat |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.