

Cheie tubulară de impact din oțel CrMo SCM-440, tratată cu finisaj fosfatat pentru protecție anticorozivă. Dimensiune 11 mm cu suport 1/2″ pentru utilizare cu echipamentele pneumatice profesionale. Construcție scurtă și robustă, ideală pentru lucrări intensive în ateliere și servicii auto.
| Tip | impact |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Dimensiunea capacului | 11 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Diametrul exterior al capacului | 18.5 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 25 mm |
| Lungime | 39 mm |
| Material | CrMo SCM-440 |
| Finisaj de suprafață | fosfatat |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.