

Cheie tubulară hexagonală de impact de 10 mm fabricată din oțel CrMo SCM-440 cu finisaj fosfatat pentru protecție împotriva coroziunii. Compatibilă cu dispozitivele de Impact cu port de 1/2″ (12.7 mm), lungime compactă de 39 mm și diametru exterior de 17.5 mm. Tehnologia AS-DRIVE asigură transmitere optimală a forței și prevenire slipaj.
| Tip | impact |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Dimensiunea capacului | 10 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Diametrul exterior al capacului | 17.5 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 25 mm |
| Lungime | 39 mm |
| Material | CrMo SCM-440 |
| Finisaj de suprafață | fosfatat |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.