



Cheie tubulară tip L 9 mm fabricată din oțel aliat CrV 6140 cu finisaj cromat și satin. Unghi de 5° pe cap pentru acces optim în locuri dificile. Dimensiunile calculate precis (lungime totală 121 mm, rază tijă 10 mm) oferă stabilitate și control în operațiuni de fixare și reglare. Potrivită pentru uz profesional intens.
| Gest | L |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 9 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Lungime totală | 121 mm |
| Lungimea cheii de tip L | 19.1 mm |
| Lungimea mânerului cu atașament | 31.7 mm |
| Lungimea capacului de tip L | 13.4 mm |
| Lungimea capacului drept | 12.8 mm |
| Lățimea exterioară a capacului | 13.2 mm |
| raza tijei | 10 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Unghiul capului | 5 ˚ |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.