



Cheie tubulară cu cot tip L, diametru 7mm, cu cap hexagonal. Lungime totală 106mm, cu braț înclinat de 21mm și mâner ergonomic de 27mm. Fabricată din material CrV 6140 de înaltă calitate, cu finisaj cromat și satin pentru rezistență la coroziune. Unghiul capului de 5° asigură acces optim în spații limitate. Ideală pentru lucrări de întreținere și reparații în locuri greu accesibile.
| Gest | L |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 7 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Lungime totală | 106 mm |
| Lungimea cheii de tip L | 21 mm |
| Lungimea mânerului cu atașament | 27 mm |
| Lungimea capacului de tip L | 10.2 mm |
| Lungimea capacului drept | 10.1 mm |
| Lățimea exterioară a capacului | 10.7 mm |
| raza tijei | 7 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Unghiul capului | 5 ˚ |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.