



Cheie tubulară în forma de L din oțel CrV 6140 cu cromare și finisaj satin. Capul hexagonal de 27mm asigură o prehensiune sigură și stabilă la lucrări în spații dificile. Lungime totală de 288 mm oferă leverage optim pentru aplicații profesionale. Design ergonomic cu unghiul capului de 5° și rază de tijă de 20 mm pentru stabilitate și durabilitate.
| Gest | L |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 27 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Lungime totală | 288 mm |
| Lungimea cheii de tip L | 54.7 mm |
| Lungimea mânerului cu atașament | 85.3 mm |
| Lungimea capacului de tip L | 36.9 mm |
| Lungimea capacului drept | 36.4 mm |
| Lățimea exterioară a capacului | 37.6 mm |
| raza tijei | 20 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Unghiul capului | 5 ˚ |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.