



Cheie tubulară de 21mm din oțel CrV 6140 cromat și satin, cu profil hexagonal și design tip L pentru acces la șuruburi în locuri greu accesibile. Lungime totală de 221 mm cu cotul optimizat la unghi de 5°. Mâner ergonomic cu atașament de 65 mm pentru forță de strângere eficientă. Construcție robustă și finisaj de calitate profesională pentru ușurință și durabilitate.
| Gest | L |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 21 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Lungime totală | 221 mm |
| Lungimea cheii de tip L | 54 mm |
| Lungimea mânerului cu atașament | 65 mm |
| Lungimea capacului de tip L | 30.5 mm |
| Lungimea capacului drept | 30.6 mm |
| Lățimea exterioară a capacului | 30.2 mm |
| raza tijei | 16 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Unghiul capului | 5 ˚ |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.