



Unealtă compactă cu profil L, especial proiectată pentru acces rapid la șuruburi și piuliţe în spații limitate. Finisajul satin și cromat oferă protecție anti-coroziune și aspect profesional.
| Gest | L |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 14 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Lungime totală | 162 mm |
| Lungimea cheii de tip L | 30.2 mm |
| Lungimea mânerului cu atașament | 47 mm |
| Lungimea capacului de tip L | 19.3 mm |
| Lungimea capacului drept | 20.3 mm |
| Lățimea exterioară a capacului | 20.8 mm |
| raza tijei | 13 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Unghiul capului | 5 ˚ |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.