



Cheie tubulară în formă de L cu cap hexagonal 13 mm, fabricată din oțel CrV 6140 cu finisaj cromat și satin. Lungimea totală de 154 mm și designul ergonomic permit accesul ușor în zone înguste.
| Gest | L |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 13 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Lungime totală | 154 mm |
| Lungimea cheii de tip L | 30.1 mm |
| Lungimea mânerului cu atașament | 44.2 mm |
| Lungimea capacului de tip L | 18.5 mm |
| Lungimea capacului drept | 19.1 mm |
| Lățimea exterioară a capacului | 19.3 mm |
| raza tijei | 12 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Unghiul capului | 5 ˚ |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.