



Cheie tubulară în formă de L, dimensiune 12 mm, realizată din oțel CrV 6140 de înaltă rezistență. Lungime totală de 147 mm cu finisaj cromat și satin pentru durabilitate și aspect profesional. Capul hexagonal cu unghi de 5° asigură o precizie ridicată la montare și demontare. Ideală pentru lucrări de mecanică și service auto, oferind acces ușor în spații înguste datorită designului compact.
| Gest | L |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 12 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Lungime totală | 147 mm |
| Lungimea cheii de tip L | 17.9 mm |
| Lungimea mânerului cu atașament | 42.5 mm |
| Lungimea capacului de tip L | 17.9 mm |
| Lungimea capacului drept | 18.2 mm |
| Lățimea exterioară a capacului | 18 mm |
| raza tijei | 12 mm |
| Material | CrV 6140 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Unghiul capului | 5 ˚ |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.