Cheie tubulară bihexagonală de 27 mm cu știulete de 1/2″ (12.7 mm), confecționată din oțel CrV 50BV30. Lungime compactă 42 mm, finisaj cromat satin lustruit și duritate 43-47 HRC. Include tehnologie AS-DRIVE și încuietori de blocare pentru siguranță maximă la operații de strângere precisă. Conform standard DIN 3121.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 27 mm |
| Tipul capacului | dodecagonal |
| Lungime | 42 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 30 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 36 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
| Încuietori de blocare | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.