

Cheie tubulară bihexagonală cu capacul de 24 mm și suport 1/2″ (12.7 mm), fabricată din oțel CrV de înaltă duritate (43-47 HRC). Design scurt conform standardului DIN 3121, cu finisaj cromat satin lustruit pentru rezistență la coroziune.
Ideală pentru mecanică și construcții, cu precizie și durabilitate garantate.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 24 mm |
| Tipul capacului | dodecagonal |
| Lungime | 38 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 28 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 32 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
| Încuietori de blocare | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.