

Cheie tubulară bihexagonală pentru aplicații profesionale, fabricată din oțel CrV 50BV30 tratat termic. Capătul scurt dodecagonal 22mm se montează pe priza de 1/2″. Finisajul cromat, satin și lustruit oferă protecție contra coroziunii. Sistemul AS-DRIVE și încuietorii de blocare asigură o fixare fermă și sigură a sculelor pe axă.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 22 mm |
| Tipul capacului | dodecagonal |
| Lungime | 38 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 26 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 30 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
| Încuietori de blocare | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.