

Cheie tubulară scurtă tip bihexagonală (dodecagonală) 16mm pentru priza standard 1/2” (12,7mm). Material CrV 50BV30 tratat termic (43-47 HRC) oferă rezistență maximă la oboseală. Designul scurt (38mm) facilitează accesul în spații limitate. Finisajul cromat și satinare asigură aspect profesional și protecție anti-coroziune. Sistema AS-DRIVE cu încuietori previne alunecarea din piuliță. Conformă normei DIN 3121.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 16 mm |
| Tipul capacului | dodecagonal |
| Lungime | 38 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 22 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 23 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
| Încuietori de blocare | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.