

Primești un email când produsul revine în stoc:
Capac de instrumentă dodecagonal scurt din oțel CrV 50BV30, cu duritate 43-47 HRC. Dimensiune 15 mm pe suport 1/2” (12,7 mm), lungime 38 mm pentru acces în spații limitate. Finisaj cromat satin lustruit, include încuietori de blocare AS-DRIVE și respectă standardul DIN 3121 pentru compatibilitate universală.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 15 mm |
| Tipul capacului | dodecagonal |
| Lungime | 38 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 22 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 21 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
| Încuietori de blocare | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.