

Scule de lucru de calitate superioară cu material CrV 50BV30 și finisaj cromat-satin. Lungime 25mm cu diametru exterior 12mm și duritate 43-47 HRC pentru rezistență la uzură. Dispune de sistem AS-DRIVE și încuietori de blocare pentru prevenirea căderii accidentale. Conformă standardului DIN 3121, perfectă pentru lucrări de mecanică precisă.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 7 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Lungime | 25 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 12 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 10 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
| Încuietori de blocare | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.