

Cărucior profesional din oțel CrV 50BV30 cu duritate 43-47 HRC, certificat DIN 3121. Finisare chromată și lustroasă pentru rezistență la coroziune și ușurință în identificare. Dispozitivul AS-DRIVE asigură o angrenare sigură și transmisie de cuplu optimă. Dotată cu încuietori de blocare pentru o fixare fermă în cărucior. Dimensiune 1/4″ (6,3 mm) compatibilă cu seturi standard de unelte. Potrivită pentru lucrări de precizie în mecanică și asamblare.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 5.5 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Lungime | 25 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 12 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 8.5 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
| Încuietori de blocare | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.