

Cheie tubulară hexagonală scurtă 4 mm cu adaptor 1/4″ din oțel aliat CrV 50BV30. Duritate ridicată (43-47 HRC), finisaj cromat satin lustruit și sistem AS-DRIVE cu încuietori de blocare. Lungime compactă de 25 mm, diametru exterior 12 mm. Certificată DIN 3121, cu rigiditate dielectrică de 40 Kv/mm. Potrivită pentru activități de mecanică fină, electronică și lucrări de precizie.
Caracteristici:
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 4 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Lungime | 25 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 12 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 7 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
| Încuietori de blocare | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.