

Cheie tubulară hexagonală scurtă 10 mm, pentru suport 1/4″ (6,3 mm), din oțel CrV 50BV30 cu duritate 43-47 HRC. Lungime 25 mm cu diametru exterior 12 mm și priza cu driver de 15 mm. Finisaj cromat satin lustruit, conform DIN 3121, cu sistem AS-DRIVE și încuietori de blocare. Construcție precisă pentru utilizare în lucrări mecanice demanding.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 10 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Lungime | 25 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 12 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 15 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
| Încuietori de blocare | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.