

Cheie tubulară hexagonală scurtă de 32 mm, compatibilă cu suport 1/2″ (12,7 mm). Fabricată din CrV 50BV30 cu duritate 56-60 HRC, garantează rezistență și longevitate. Lungime 42 mm cu finisaj cromat și satin lustruit. Include sistem AS-DRIVE și încuietori de blocare pentru siguranță maximă. Conform DIN 3121, ideală pentru aplicații profesionale.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 32 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Lungime | 42 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 36 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 42 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
| Încuietori de blocare | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.