

Cheie tubulară YATO cu suport 1/2″ (12,7 mm) și cap hexagonal scurt de 27 mm. Lungime 42 mm, diametru exterior cap 30 mm, diametru priza driver 36 mm. Fabricată din CrV 50BV30 cu finisaj cromat, satin și lustruit, duritate 57-61 HRC, conform normei DIN 3121. Echipată cu sistem AS-DRIVE și încuietori de blocare pentru fixare sigură a pieselor. Performanță superioară și control fiabil în aplicații profesionale.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 27 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Lungime | 42 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 30 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 36 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
| Încuietori de blocare | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.