

Cheie profesională 15 mm cu dimensiune suport 1/2″ (12,7 mm), lungime 38 mm și diametru exterior capac 22 mm. Fabricată din oțel CrV 50BV30 cu duritate 43-47 HRC, conform DIN 3121.
Ideală pentru lucru profesional, cu construcție robustă și garanție durabilitate.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 15 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Lungime | 38 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 22 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 21 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
| Încuietori de blocare | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.