

Cheie tubulară hexagonală scurtă de 12 mm, cuplabilă la sisteme cu suport de 1/2″, fabricată din oțel CrV 50BV30 cu duritate 43-47 HRC. Lungimea compactă de 38 mm și finisajul cromat satin oferă control excellent și rezistență la coroziune. Dotată cu sistem AS-DRIVE și încuietori de blocare pentru fixare sigură.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea capacului | 12 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Lungime | 38 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 22 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 18 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Duritate | 43-47 HRC |
| DIN | 3121 |
| AS-DRIVE | da |
| Încuietori de blocare | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.