

Cheie Torx tip T, mărimea T30, cu vârf de înaltă precizie fabricat din oțel S2. Lungimea partea scurtă 17 mm, partea lungă 170 mm, mâner ergonomic din PP și TPR cu lățime 92 mm. Duritate 58-62 HRC pentru rezistență maximă la uzură. Potrivită pentru înșurubări precise în electronică, mecanică și industrie.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Gest | T |
| Brand | YATO |
| Tip de vârf | Torx TR |
| Mărimea | T30 |
| Lungimea părții scurte | 17 mm |
| Lungimea părții lungi | 170 mm |
| Lățimea mânerului | 92 mm |
| Material | S2 |
| Material de manevrare | PP |
| Capătul mingii | nu |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.