

Cheie Torx T20 cu braț scurt de 13mm și braț lung de 130mm, fabricată din oțel S2 de înaltă calitate. Mânere PP|TPR cu lățime de 76mm asigură prehensiune confortabilă și control precis. Ideală pentru lucrări de montaj și demontaj la șuruburi Torx în orice situație.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Gest | T |
| Brand | YATO |
| Tip de vârf | Torx TR |
| Mărimea | T20 |
| Lungimea părții scurte | 13 mm |
| Lungimea părții lungi | 130 mm |
| Lățimea mânerului | 76 mm |
| Material | S2 |
| Material de manevrare | PP |
| Capătul mingii | nu |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.